Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 172

Thread: Polska tv w internecie

  1. #31
    Vitek Guest

    Default

    boxee kosztuje $189, a polska cx podaje ceny na ich stronie

  2. #32
    ludek Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Vitek View Post
    boxee kosztuje $189, a polska cx podaje ceny na ich stronie
    Ja kupilem za $167 na Amazon

  3. #33
    helicon20 Guest

    Default

    niechce sie tam rejestrowac moze ktos zdradzi tajemnice za ile miesiecznie te 28 kanalow, jestem tylko ciekaw ceny

  4. #34
    Vitek Guest

    Default

    Quote Originally Posted by helicon20 View Post
    niechce sie tam rejestrowac moze ktos zdradzi tajemnice za ile miesiecznie te 28 kanalow, jestem tylko ciekaw ceny
    28 kanlow:
    1 miesiąc @ $29.99 na mies. (Save 0%)
    3 miesiące @ $24.99 na mies. (Save 17%)
    6 miesiące @ $19.99 na mies. (Save 33%)
    12 miesiące @ $16.67 na mies. (Save 44%)

  5. #35
    helicon20 Guest

    Default

    tylko mam taka uwage ze jak to leci nabierzaco bez time shift to zaduzo sie niepooglada; czy to troche niejest taka IPLA ?

  6. #36
    Vitek Guest

    Default

    Quote Originally Posted by helicon20 View Post
    tylko mam taka uwage ze jak to leci nabierzaco bez time shift to zaduzo sie niepooglada; czy to troche niejest taka IPLA ?
    mozesz ogladac na zywo, ale kazdy program jest jeszcze dostepny przez 7 od nadania tak ze ogladasz kiedy chcesz

  7. #37
    misio58 Guest

    Default

    Ciekawe czy "freezuje" tak samo jak free trial

  8. #38
    ludek Guest

    Default

    Nic nie freezuje ogladam caly cas chodzi super.Moze sprawdz szybkosc internertu

  9. #39
    ludek Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Vitek View Post
    mozesz ogladac na zywo, ale kazdy program jest jeszcze dostepny przez 7 od nadania tak ze ogladasz kiedy chcesz
    Na boxee mam opcje ogladal na zywo lub w twojej strefie czasowej.Poprostu wybierasz opcje,Najlepiej wez free trail i sam zobaczysz
    Last edited by ludek; 02-06-2012 at 10:46 PM.

  10. #40
    Vitek Guest

    Default

    chyba za duzo jest juz users na "polskacx" bo zdaza sie ze mrozi w godzinach szczytu, pisalem im o tym ale glupio sie tumacza ze to wina mojego internetu (mam 36 Mb/s) kto zaplacil i czasem mu mrozi niech pisze complains:
    Code:
    http://www.polska.cx/contactus
    w koncu nie jest to darmowy serwis.
    Last edited by Vitek; 02-25-2012 at 03:36 AM.

  11. #41
    ludek Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Vitek View Post
    chyba za duzo jest juz users na "polskacx" bo zdaza sie ze mrozi w godzinach szczytu, pisalem im o tym ale glupio sie tumacza ze to wina mojego internetu (mam 36 Mb/s) kto zaplacil i czasem mu mrozi niech pisze complains:
    Code:
    http://www.polska.cx/contactus
    w koncu nie jest to darmowy serwis.
    U mnie nie mam problemu z mrozeniem wszystko chodz ok.Speed internetu mam mniejszy od Ciebie.Oglam to na Boxee.Rozmawialem z kilkoma osobami i mowili ze na DSL internet maja problemy.Podobno wsadzili tam jakis program,ktory blokuje stream
    Last edited by ludek; 02-25-2012 at 03:18 PM.

  12. #42
    brome Guest

    Default

    dzisiaj troche ogladalem ale nie mialem specjlnych problemow,kilka chwilowych zamrozen

  13. #43
    zet Guest

    Default

    Nie widze nic o Boxee na polska.cx stronie. Czy bedzie to tez dzialalo przez Wii?

  14. #44
    ludek Guest

    Default

    Quote Originally Posted by zet View Post
    Nie widze nic o Boxee na polska.cx stronie. Czy bedzie to tez dzialalo przez Wii?
    Boxee ma zainstalowane Wi Fi mozesz uzywac wszedzie gdzie masz wireles sygnal

  15. #45
    GIEWONT Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ludek View Post
    Boxee ma zainstalowane Wi Fi mozesz uzywac wszedzie gdzie masz wireles sygnal
    Quote Originally Posted by zet View Post
    Nie widze nic o Boxee na polska.cx stronie. Czy bedzie to tez dzialalo przez Wii?
    ludek
    chyba cos pomieszales on pyta oWii a nie Wi Fi

Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •