Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 166 to 172 of 172

Thread: Polska tv w internecie

  1. #166
    jerry5555 Guest

    Default

    napiszcie prosze jakie kanaly byly czynne, sprawdzalem codziennie bo zaplacilem za 3 m-ce moglem sie zalogowac i nic, od 1 maja nie mam dostepu do strony: napis ze moge kupic te domene, wiadomosci o klopotach mam z w-wy od m.zajaca z zaiksu, zadzwonilem do niego z okazji urodzin i zapytalem o polske.cx, serwer mieli na kajmanach ale klopoty w polsce /nieostrozna reklama w europie/. mmariusz ogladasz tv czy ich stroe z okienkami do klikniecia, dowodem na to ze ogladasz moze byc zdjecie z ekranu z aktualnym programem, np szklo kontaktowe lub fakty, adres i data, ja mieszkam w toronto i ja i moich 4 kolegow nie ma dostepu do tv polska.cx od konca marca, strona z okienkami niedostepna dla nas od 1 maja, to jakies cuda, prawda, bo ty ogladasz, dzieki za uwage.

  2. #167
    Vitek Guest

    Default

    Ogladam od wczoraj polskytv na odtwarzaczu Dune 101w. Jestem pozytywnie zaskoczony naprawde ladnie to dziala. Jakosc obrazu dobra, epg dziala super cofajac sie do dwuch tygodni w archiwum z mozliwoscia wlaczenia wybranego programu, zmiana kanalow tak jak w telewizorze, zadnych mrozen, obsluga pilota bardzo prosta.
    Last edited by Vitek; 05-05-2012 at 01:42 PM.

  3. #168
    juras50 Guest

    Default

    Czesc Vitek.Sprawdz prosze PM o demnie.

  4. #169
    Vitek Guest

    Default

    Jest nowy program do slcagniecia do ogladania tv na pc , na stronie polsky, lepszy w uzyciu niz przegladarka.

  5. #170
    ludek Guest

    Default

    Quote Originally Posted by jerry5555 View Post
    napiszcie prosze jakie kanaly byly czynne, sprawdzalem codziennie bo zaplacilem za 3 m-ce moglem sie zalogowac i nic, od 1 maja nie mam dostepu do strony: napis ze moge kupic te domene, wiadomosci o klopotach mam z w-wy od m.zajaca z zaiksu, zadzwonilem do niego z okazji urodzin i zapytalem o polske.cx, serwer mieli na kajmanach ale klopoty w polsce /nieostrozna reklama w europie/. mmariusz ogladasz tv czy ich stroe z okienkami do klikniecia, dowodem na to ze ogladasz moze byc zdjecie z ekranu z aktualnym programem, np szklo kontaktowe lub fakty, adres i data, ja mieszkam w toronto i ja i moich 4 kolegow nie ma dostepu do tv polska.cx od konca marca, strona z okienkami niedostepna dla nas od 1 maja, to jakies cuda, prawda, bo ty ogladasz, dzieki za uwage.
    To prawdziwa prawda polskacx nadal dziala mam loging kolegi i ogladam pamietniki z wakacji oraz julia wszystko chadzi.Natomiast moj loging przestal dzialac jakis miesiac temu,mam informacje ze nie maja takiego loging na file

  6. #171
    manka1 Guest

    Default

    Jak byscie kochani przyjaciele wiedzieli co i od kogo kupujecie to na pewno nie bylo by zdziwienia i placzu ze ktos zostal oszukany

  7. #172
    ludek Guest

    Talking

    Quote Originally Posted by manka1 View Post
    Jak byscie kochani przyjaciele wiedzieli co i od kogo kupujecie to na pewno nie bylo by zdziwienia i placzu ze ktos zostal oszukany
    To moze kochany nasz przyjacielu rozjasnij nam nasze ciemne glowy i napisz co i od kogo

Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •