Page 11 of 12 FirstFirst ... 9101112 LastLast
Results 151 to 165 of 172

Thread: Polska tv w internecie

  1. #151
    asienka1 Guest

    Default

    dla niektorych dziala, inni dostaja refunds, a jeszcze inni, jak ja, nie moga sie nawet zalogowac i nikt nie odpowiada na ich maile....... po prostu wykasowali nas z bazy uzytkownikow........

  2. #152
    Vitek Guest

    Default

    Quote Originally Posted by brome View Post
    czy to mozliwe ze polska.cx dziala,znajomi twierdza ze ostatni raz ogladali ja w sobote rano (21.04_ ?
    Tak dziala niektorym , wydaje mi ze wpuscili na server tylko tych ktorzy oplacili na rok, dwoch kumpli ma dostep, maja rok oplacony.
    Ja nie mam mozliwosci sie zalogowac. Polecieli w banke z ludzmi, powinni podac jakies info.

    Z moich informacji najlepszy teraz servis na polska tv w internecie ma :
    Code:
    www.polsky.tv
    34 kanaly(tvn24, polsatnews, tvp1, tvp2, tvn, polsat, tv4, tvn7, tvs, canal+, canal+film, hbo, hbo2, hbocomedy, kinopolska, alekino, filmbox, filmboxextra, filmboxfamily, comedycentral, axn, foxlive, tvpsport, eurosport, canal+sport, orangesport, nationalgeographic, science, mtv, viva, styletvn, tvnturbo, cartoonnet, disney, minitv) na zywo , można ustawić opóźnienie emisji o 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10 i 11 godzin strefie czasowej, wszystkie programy sa nagrywane i dostepne przez 14 dni od czasu emisji, cena 16.95 euro($23) na miesiac, na kompie smiga ladnie, zeby ogladac bezposrednio w tv trzeba kupic przystawke od nich za 130euro plus wysylka i moze clo(do dwuch tygodni powinno dojsc), dzwonilem do nich do niemiec mowia ze wszystko jest legalnie, i maja umowy ze stacjami tv w Polsce.
    Maja tez swoich dystrybutorow tutaj, ale wtedy jest troche drozej $30 na miesiac.
    Last edited by Vitek; 04-23-2012 at 12:53 PM.

  3. #153
    Pocisk Guest

    Default

    Kupilem na miesiac hxxp://xxx.weeb.tv jest OK, liczba stacji duza ale jakosciowo 4+, jakos HD chwilami sie tnie (podnioslem bufor w przegladarce troszeczke poprawilo ale nie do konca). Jesli chodzi o ogladalnosc na kilku komputerach trzeba oddac 10 dni aby otrzymac 25 multiPC.
    GUIDE - totalna porazka.
    5$miesiecznie to tylko 5$

  4. #154
    juras50 Guest

    Default

    W jaki sposob zaplaciles ? ja wiele razy prubowalem zaplacic i nie moge. Ani visa ani przez Alergo nic nie wychodzi

  5. #155
    yostar Guest

    Default

    jak masz konto na ebay i w paypalu to idz na ten powyzszy link na ebay.PL i zaloguj sie przez twoje user/pass z konta "tutejszego" (nie trzeba sie rejstrowac na polskim ebay) i zaplac paypalem


    ebay.pl/itm/weebtv-30-dni-premium-paypal-weeb-tv-credit-card-KARTA-KREDYTOWA-/280860031266?pt=LH_DefaultDomain_212&hash=item4164 8ff922
    Quote Originally Posted by juras50 View Post
    W jaki sposob zaplaciles ? ja wiele razy prubowalem zaplacic i nie moge. Ani visa ani przez Alergo nic nie wychodzi

  6. #156
    Vitek Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Vitek View Post
    Tak dziala niektorym , wydaje mi ze wpuscili na server tylko tych ktorzy oplacili na rok, dwoch kumpli ma dostep, maja rok oplacony.
    Ja nie mam mozliwosci sie zalogowac. Polecieli w banke z ludzmi, powinni podac jakies info.

    Z moich informacji najlepszy teraz servis na polska tv w internecie ma :
    Code:
    www.polsky.tv
    34 kanaly(tvn24, polsatnews, tvp1, tvp2, tvn, polsat, tv4, tvn7, tvs, canal+, canal+film, hbo, hbo2, hbocomedy, kinopolska, alekino, filmbox, filmboxextra, filmboxfamily, comedycentral, axn, foxlive, tvpsport, eurosport, canal+sport, orangesport, nationalgeographic, science, mtv, viva, styletvn, tvnturbo, cartoonnet, disney, minitv) na zywo , można ustawić opóźnienie emisji o 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10 i 11 godzin strefie czasowej, wszystkie programy sa nagrywane i dostepne przez 14 dni od czasu emisji, cena 16.95 euro($23) na miesiac, na kompie smiga ladnie, zeby ogladac bezposrednio w tv trzeba kupic przystawke od nich za 130euro plus wysylka i moze clo(do dwuch tygodni powinno dojsc), dzwonilem do nich do niemiec mowia ze wszystko jest legalnie, i maja umowy ze stacjami tv w Polsce.
    Maja tez swoich dystrybutorow tutaj, ale wtedy jest troche drozej $30 na miesiac.

    strona w USA
    Code:
    http://www.polishtvusa.com/

  7. #157
    yostar Guest

    Default

    ok... uwazajcie z zamowieniami, bo jak dla mnie to ta strona nie ma zadnych zabezpieczen jezeli chodzi o kupno przy uzyciu kart kredytowych.

    moze sie myle, ale lepiej jest dmuchac na zimne.



    Quote Originally Posted by Vitek View Post
    strona w USA
    Code:
    http://www.polishtvusa.com/

  8. #158
    Vitek Guest

    Default

    Jest juz apps do ogladania polskytv na android
    Last edited by Vitek; 04-30-2012 at 04:46 PM.

  9. #159
    ludek Guest

    Default

    Rozmawialem dzisiaj z kolega i jemu polskacx dziala bez problemu,podal mi login i u mnie tez chodzi.
    Ciekawe czym oni sie kieruja ze jedni odbieraja a innych zrobili w balona

  10. #160
    jerry5555 Guest

    Default

    Doszliscie w swoich wywodach na temat polska.cx do kompletnego absurdu, wypisujac na tym forum, tyle nieprawdziwych informacji, a prawda jest taka ze to nie problem z serwerami mieli a a z prawami autorskimi i brodcasting law, i to nie tylko w polsce, 1 maja strona zostala zamknieta.

  11. #161
    Satadam Guest

    Default

    Quote Originally Posted by jerry5555 View Post
    Doszliscie w swoich wywodach na temat polska.cx do kompletnego absurdu, wypisujac na tym forum, tyle nieprawdziwych informacji, a prawda jest taka ze to nie problem z serwerami mieli a a z prawami autorskimi i brodcasting law, i to nie tylko w polsce, 1 maja strona zostala zamknieta.
    Czyli Banda Oszustow co wzieli kupe kasy od rodakow na wszystkich kontynentach nie tylko w Polnocno Amery
    kanskim kontynencie , ... ale dym

  12. #162
    Satadam Guest

    Default

    czy wiesz cos wiecej na ten temat..?

  13. #163
    yostar Guest

    Default

    dlaczego???? mi oddali kase bez upominania sie.

    Quote Originally Posted by Satadam View Post
    Czyli Banda Oszustow

  14. #164
    Vitek Guest

    Default

    Quote Originally Posted by jerry5555 View Post
    Doszliscie w swoich wywodach na temat polska.cx do kompletnego absurdu, wypisujac na tym forum, tyle nieprawdziwych informacji, a prawda jest taka ze to nie problem z serwerami mieli a a z prawami autorskimi i brodcasting law, i to nie tylko w polsce, 1 maja strona zostala zamknieta.
    No to podaj prawdziwa informacje i wytlumacz dlaczego niektorym osobom "plskacx" dziala dalej normalnie. (wlasnie sprawdzilem i dziala).
    Last edited by Vitek; 05-05-2012 at 08:43 PM.

  15. #165
    mmariusz Guest

    Default

    Quote Originally Posted by jerry5555 View Post
    Doszliscie w swoich wywodach na temat polska.cx do kompletnego absurdu, wypisujac na tym forum, tyle nieprawdziwych informacji, a prawda jest taka ze to nie problem z serwerami mieli a a z prawami autorskimi i brodcasting law, i to nie tylko w polsce, 1 maja strona zostala zamknieta.
    skont masz te wiadomosci nie 1 maja bo 2 maja mi dzialalo do 12 wnocy wczoraj nie ale dzis wszystko jest okej czyli dalej hodzi

Page 11 of 12 FirstFirst ... 9101112 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •