Results 1 to 2 of 2

Thread: ponovo u igri

  1. #1
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    7
    Satfix Buxs
    45
    Thanks
    6
    Thanked 1 Time in 1 Post

    Post ponovo u igri

    Vozdra raja , sta ima?
    Citam ove forume, al nikako da skontam, gdje, sta, kako, odakle naci te kodove za dikana ili belku.
    Nabavio sam Nano hdtv rec , vata srbiju I makedoniju, ima narodne muzike I tako, al mi frendica rece da se moze gledat I vise, samo treba ovo, ono , de , ba pojasnite mi to malo???
    Unaprijed zahvalan
    Zee (zeljo)

  2. #2
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    10
    Satfix Buxs
    35
    Thanks
    2
    Thanked 2 Times in 1 Post

    Default

    [QUOTE=miki13;1047239]Vozdra raja , sta ima?
    Citam ove forume, al nikako da skontam, gdje, sta, kako, odakle naci te kodove za dikana ili belku.
    Nabavio sam Nano hdtv rec , vata srbiju I makedoniju, ima narodne muzike I tako, al mi frendica rece da se moze gledat I vise, samo treba ovo, ono , de , ba pojasnite mi to malo??? Treba ti jarane iks broj. Predplata varira ali godisnje kosta oko pedesetak dollara. Najbolje informacije mozes dobit na ftazeta sajtu. Tu su glavni u vezi toga. Ali pazi se ne kupuj nikakve kodove preko paypala oni ce te
    Unaprijed zahvalan
    Treba ti jarane iks broj. Predplata varira ali godisnje kosta oko pedesetak dollara. Najbolje informacije mozes dobit na ftazeta sajtu. Tu su glavni u vezi toga. Ali pazi se ne kupuj nikakve kodove preko paypala hajd zivio

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •